Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Drodzy Uczestnicy!

Z radością pragniemy poinformować, że od 27 maja 2020 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku wznawia swoją działalność.
Jednocześnie chcielibyśmy poddać do wiadomości fakt o zastosowaniu wszelkich niezbędnych środków ochrony osobistej oraz wdrożeniu zasad i procedur, które pozwolą nam wszystkim na bezpieczne korzystanie z zajęć w naszej placówce.
W razie pytań pozostajemy w kontakcie telefonicznym lub przy pomocy poczty elektronicznej.
Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem
Dyrektor i pracownicy
Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

385597
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
261
420
2146
2631
385597

2020-08-07 15:02:10

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!