Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku.
Nie czekaj - przyjdź!

Dokumenty do pobrania

   
   
   

Spotkanie opłatkowe

„To właśnie tego wieczoru
Zło ze wstydu umiera,
Widząc jak silna i piękna
Jest Miłość, gdy pięści rozwiera…”

Dnia 20 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. W ciepłej i sympatycznej atmosferze, dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, ciesząc się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy niż w zwykłe dni.
Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonych gości, pani Gabrieli Karnat Przewodniczącej Komisji Pomocy Społecznej i Zadań Publicznych, pani Małgorzacie Jakubów - Sekretarzowi Gminy i Miasta Nisko oraz pani Krystynie Wszołek wieloletniemu kierownikowi OPS w Nisku.

Święty Mikołaj w "Gawrze"

Święty Mikołaj dotarł do nas 7 grudnia. Niewielkie opóźnienie wynikało z faktu, iż miał bardzo dużo pracy w związku z organizacją prezentów, a niemało w tym roku zleceń otrzymał. Na domiar złego, jak przyznał sam Święty śniegu ani na lekarstwo więc i renifery zadanie miały wielce utrudnione. Na te wyjątkowe odwiedziny wszyscy czekali już bardzo długo, niektórym to nawet okolicznościowe brody porosły – jak zauważył nasz wyczekiwany darczyńca. Mikołaj wraz z aniołkami z pełną werwą obdarował wszystkich prezentami, tych grzecznych i tych niegrzecznych i wśród melodii radosnych dzwonków opuścił nasze skromne progi. 

Dziś mamy jeszcze tylko jedno życzenie: Odwiedź nas Mikołaju w następnym roku!!!

Zabawa andrzejkowa

29 listopada był w naszym Domu dniem czarów i wróżenia. Tego dnia zgodnie z tradycją św. Andrzej uchylił rąbka tajemnicy i za sprawą znaków – wróżb podpowiedział, co los każdemu przyniesie. Czy wróżby się spełnią? - przyszłość pokaże. Na pewno zabawa była wyśmienita, nie zabrakło tańców, i słodkiego poczęstunku jako pocieszenia dla tych, dla których prognozy w tym roku nie okazały się przychylne. 

Ale naszym zdaniem, czasami warto dopomóc szczęściu Uśmiech 

Strona 1 z 24

Licznik odwiedzin

187917
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
126
211
1613
4257
187917

2018-01-19 20:20:10

Kto jest online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Szopena 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!