Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Dnia 19 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. W ciepłej i sympatycznej atmosferze, dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, pachnących choinką świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych śpiewem kolęd i radosnych spotkań w gronie najbliższych.

Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonych gości, Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nisko panu Zbigniewowi Kotuła.

Każdy, kto w środowe popołudnie 18 grudnia odwiedził Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny w Nisku miał okazję zaopatrzyć się w oryginalne podarunki dla najbliższych. Wśród bogatej oferty artykułów związanych z tematyką świąt Bożego Narodzenia znalazły się wyszukane ozdoby, wyroby rękodzielnicze, stroiki świąteczne - wszystkie zachwycały pomysłowością, a co najważniejsze, były to unikatowe, wykonane ręcznie i niepowtarzalne egzemplarze. Kiermasz bożonarodzeniowy już na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez.

Dnia 6-grudnia 2019 r. przybył do naszego Domu św. Mikołaj. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wszystkim wiele uśmiechu i radości. 

Dziś mamy jeszcze tylko jedno życzenie: Odwiedź nas Mikołaju w następnym roku!!! 

Dnia 28 listopada wzięliśmy udział w zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy w Bojanowie. Na przybyłych gości czekało dużo atrakcji. Były tańce, pląsy i wszyscy doskonale bawili się w rytm skocznej muzyki.
Każdy mógł też sprawdzić, co go czeka w przyszłości i wyczarować mnóstwo pomyślnych zdarzeń. Czy wróżby się spełnią ? - przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one dużo radości i były okazją do wspólnej zabawy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Strona 1 z 32

II Konkurs Fotograficzny

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

317913
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
105
179
431
6631
317913

2020-01-28 13:54:11

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!