Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Zgodnie z tradycją, jak co roku, obchodziliśmy uroczyście Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu postanowiliśmy spędzić to święto w nieco bardziej uroczysty sposób i wybraliśmy się na okolicznościowy poczęstunek do restauracji Zielony Dworek, gdzie przy kawie i ciastku, w miłej atmosferze spędziliśmy czas.

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane.

Dnia 13 lutego w naszym Domu obchodziliśmy walentynki. A, że święto zakochanych czaiło się tuż za progiem, nie zabrakło wesołych konkursów związanych z tą jakże romantyczną tradycją. Taniec, dobry humor oraz smaczna szarlotka wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. W tym dniu śpiewaliśmy także sto lat p. Kasi i p. Piotrkowi, który jako urodzony w dniu św. Walentego otrzymał specjalną polisę od losu na szczęście i miłość zapisaną w gwiazdach. W Dniu Zakochanych życzymy wszystkim wiele ciepła i miłościUśmiech 

Dna 5 lutego wybraliśmy się do Niżańskiego Centrum Historii i Tradycji, aby zobaczyć nowo otwartą wystawę Rafała Marchuta zatytułowaną „Alchemia sztafażu”. Na wystawie znalazło się 20 unikatowych fotografii wykonanych w jednej z technik szlachetnych zwanej gumą chromianową. Dziesięć z nich jest zapisem podróży po polskich skansenach, dziesięć z parków etnograficznych w Tajlandii i obiektów uchwyconych podczas podróży z Bangkoku na południe. Dopełnienie wystawy stanowi ekspozycja przedmiotów wykorzystywanych przez twórcę w pracowni.

 

Dnia 19 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. W ciepłej i sympatycznej atmosferze, dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, pachnących choinką świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych śpiewem kolęd i radosnych spotkań w gronie najbliższych.

Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonych gości, Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nisko panu Zbigniewowi Kotuła.

Strona 1 z 33

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

385554
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
218
420
2103
2588
385554

2020-08-07 13:50:06

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!