Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

14 - lutego mieliśmy okazję skorzystać z zaproszenia Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Stalowej Woli. Na Bal Karnawałowo-Walentynkowy przybyły również zaprzyjaźnione domy, więc zabawa była absolutnie wyborna. Taniec, dobry humor oraz smaczny poczęstunek wszystkich wprawił w doskonały nastrój. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

Dnia 31 stycznia wzięliśmy udział w XII Integracyjnym Przeglądzie Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim. Na deskach tamtejszego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, nasz 5-osobowy zespół przedstawił montaż słowno-muzyczny „Jasełka z Małym księciem”. Celem spotkania było podtrzymywanie i kultywowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz miłe upominki.

 „Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swego brata
i wyciągasz do niego rękę,
zawsze wtedy jest Boże Narodzenie…”

Dnia 20 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. W ciepłej i sympatycznej atmosferze, dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, pachnących choinką świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych śpiewem kolęd i radosnych spotkań w gronie najbliższych.
Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonych gości, Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nisko panu Zbigniewowi Kotuła oraz pani Krystynie Wszołek wieloletniemu kierownikowi OPS w Nisku.

Dnia 5-grudnia 2018 r. przybył do naszej „Gawry” św. Mikołaj. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wszystkim wiele uśmiechu i radości. 

Dziś mamy jeszcze tylko jedno życzenie: Odwiedź nas Mikołaju w następnym roku!!! 

Strona 1 z 28

Konkurs Fotograficzny

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

250023
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
9
94
498
2541
250023

2019-04-19 02:17:34

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!