Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Bal Karnawałowo-Walentynkowy w Stalowej Woli

Trzynastego lutego, i nie był to bynajmniej pechowy dzień, mieliśmy okazję skorzystać z zaproszenia Środowiskowego Domu Samopoomocy nr 2 w Stalowej Woli. Na Bal Karnawałowo-Walentynkowy przybyły również zaprzyjaźnione domy, więc zabawa była absolutnie wyborna. Taniec, dobry humor oraz smaczny poczęstunek wszystkich wprawił w doskonały nastrój. A, że święto zakochanych czaiło się tuż za progiem, nie zabrakło wesołych konkursów związanych z tą jakże romantyczną tradycją.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

Zabawa Karnawałowa 2018

Karnawał to czas radości, czas zabawy i wspólnego dzielenia się uśmiechem. W ten dzień, również w progi Naszego Domu wkroczyliśmy w szampańskich humorach, oczywiście krokiem ochoczo tanecznym. Nie zabrakło dobrej muzyki, oraz drobnego aczkolwiek wybornego poczęstunku. Dopisała również frekwencja. Tuż przed "Tłustym Czwartkiem", wszyscy spalaliśmy nadprogramowe kalorie, a było ku temu wiele skoczno-tanecznych powodów. Czas nieubłaganie mija i już po ostudzeniu gorących emocji powoli wkraczamy w okres Wielkiego Postu - czasu refleksji i zadumy.

Spotkanie opłatkowe

„To właśnie tego wieczoru
Zło ze wstydu umiera,
Widząc jak silna i piękna
Jest Miłość, gdy pięści rozwiera…”

Dnia 20 grudnia tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. W ciepłej i sympatycznej atmosferze, dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, ciesząc się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy niż w zwykłe dni.
Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonych gości, pani Gabrieli Karnat Przewodniczącej Komisji Pomocy Społecznej i Zadań Publicznych, pani Małgorzacie Jakubów - Sekretarzowi Gminy i Miasta Nisko oraz pani Krystynie Wszołek wieloletniemu kierownikowi OPS w Nisku.

Święty Mikołaj w "Gawrze"

Święty Mikołaj dotarł do nas 7 grudnia. Niewielkie opóźnienie wynikało z faktu, iż miał bardzo dużo pracy w związku z organizacją prezentów, a niemało w tym roku zleceń otrzymał. Na domiar złego, jak przyznał sam Święty śniegu ani na lekarstwo więc i renifery zadanie miały wielce utrudnione. Na te wyjątkowe odwiedziny wszyscy czekali już bardzo długo, niektórym to nawet okolicznościowe brody porosły – jak zauważył nasz wyczekiwany darczyńca. Mikołaj wraz z aniołkami z pełną werwą obdarował wszystkich prezentami, tych grzecznych i tych niegrzecznych i wśród melodii radosnych dzwonków opuścił nasze skromne progi. 

Dziś mamy jeszcze tylko jedno życzenie: Odwiedź nas Mikołaju w następnym roku!!!

Strona 1 z 24

Licznik odwiedzin

199564
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
118
205
572
3953
199564

2018-03-20 18:46:22

Kto jest online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!