Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

W dniu 10 stycznia 2017 r. wzięliśmy udział w integracyjnej zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Rudniku nad Sanem. Wśród przygotowanych atrakcji dużą popularnością cieszyła się „Familiada”, gdzie można było pozwolić sobie na swobodną grę skojarzeń i zawalczyć o punkty. Wspaniała muzyka i pokaz taneczny w wykonaniu zespołu muzycznego podrywał wszystkich do tańca, a co niektórzy najchętniej przetańczyliby całą noc.Uśmiech  Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Konkurs Fotograficzny

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

250034
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
20
94
509
2552
250034

2019-04-19 02:59:02

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!