Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Zajęcia prowadzone są w grupie i indywidualnie.

Zajęcia grupowe mają na celu rozwijanie zdolności spostrzegania, zapamiętywania, twórczego myślenia, umiejętności wypowiadania się, poznawania własnych możliwości, radzenia sobie z emocjami w różnych sytuacjach.

Prowadzona jest również indywidualna pomoc psychologiczna w zakresie trudności emocjonalnych, adaptacyjnych i rodzinnych.

Konkurs Fotograficzny

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

250033
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
19
94
508
2551
250033

2019-04-19 02:56:22

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!