Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Poradnictwo psychologiczne

Zajęcia prowadzone są w grupie i indywidualnie.

Zajęcia grupowe mają na celu rozwijanie zdolności spostrzegania, zapamiętywania, twórczego myślenia, umiejętności wypowiadania się, poznawania własnych możliwości, radzenia sobie z emocjami w różnych sytuacjach.

Prowadzona jest również indywidualna pomoc psychologiczna w zakresie trudności emocjonalnych, adaptacyjnych i rodzinnych.

Licznik odwiedzin

214763
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
45
65
491
1916
214763

2018-07-20 04:40:56

Kto jest online

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!