Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Poprzez udział w zajęciach ruchowo-rekreacyjnych uczestnicy podnoszą swoją sprawność fizyczną, rozwijają zainteresowania i uzdolnienia sportowe, uczą się aktywnie spędzać czas. Odnoszą sukcesy zdobywając liczne dyplomy i nagrody w spartakiadach i zawodach sportowych.

Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu urządzeń do ćwiczeń rozciągających, wzmacniających, poprawiających wytrzymałość i wydolność fizyczną. Doskonalenie kondycji i głównych cech motorycznych odbywa się m. in. przy użyciu atlasu i urządzeń treningowych (steper, bieżnia, wyciąg, rowerek treningowy, orbitrek). Ponadto na świeżym powietrzu, uczestnicy doskonalą orientację w terenie dzięki spacerom oraz wycieczkom na rowerach trekkingowych.

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

385589
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
253
420
2138
2623
385589

2020-08-07 14:49:57

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!