Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Zajęcia w pracowni Terapii zajęciowej mają na celu rozwijanie sprawności manualnej, zapoznanie uczestników z podstawowymi technikami plastycznymi, poznawanie świata barw, oraz rozwijanie własnej kreatywności przy wykorzystaniu różnych materiałów. Celem zajęć jest pobudzanie wyobraźni twórczej, kształtowanie potrzeb estetycznych, a także dokładności, cierpliwości i wrażliwości.

Zajęcia są realizowane z użyciem technik:

  • malarskich (malarstwo olejne, temperowe, akrylowe, malowanie na szkle),
  • rzeźbiarskich (glina, gips, woski, drewno, masa papierowa, masa solna),
  • witrażu (metoda Tiffaniego),
  • zdobnictwa i dekoratorstwa (dekoracje okolicznościowe, świąteczne, zdobienie różnych przedmiotów),
  • graficznych (monotypia, druk strukturalny, linoryt, gipsoryt, suchoryt),
  • batiku.

Wykonywane są dekoracje z okazji imprez okolicznościowych, a także oprawa plastyczna do przedstawień teatralnych. Uczestnicy biorą także udział w konkursach plastycznych, wystawach, przeglądach i kiermaszach prezentując swój dorobek artystyczny.

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

385576
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
240
420
2125
2610
385576

2020-08-07 14:34:50

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!