Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Trening kulinarny,  ma na celu naukę zasad prawidłowego odżywiania, bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD, a także samodzielnego i bezpiecznego przyrządzania prostych potraw, poczęstunków na imprezy okolicznościowe. Pracownia gospodarstwa domowego wyposażona jest w niezbędny sprzęt AGD taki jak: robot kuchenny, gofrownica, frytkownica, toster, mikser, kuchenka gazowa i wiele innych urządzeń potrzebnych do przeprowadzania zróżnicowanych i ciekawych zajęć kulinarnych.

Trening umiejętności praktycznych - ma na celu nabycie lub utrwalanie utraconych umiejętności samoobsługowych tj. dbanie o estetyczny wygląd, utrzymanie higieny osobistej, obsługi podstawowych urządzeń domowych (suszarki do włosów, żelazka, pralki itp.),  gospodarowanie środkami finansowymi. 

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

385581
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
245
420
2130
2615
385581

2020-08-07 14:41:49

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!