Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Trening kreatywności

  1. Warsztaty teatralne, realizowane są poprzez spontaniczne lub planowane przedstawienia teatralne, które sprzyjają odreagowaniu tłumionych uczuć. Warsztaty umożliwiają także realizację własnych pomysłów, aspiracji, doskonalą umiejętności manualne, rozwijają aktywność twórczą i wyobraźnię, rozbudzają wrażliwość estetyczną i zachęcają do twórczej ekspresji. Udział w Przeglądach Artystycznych jest jednym ze sposobów integracji osób ze społeczeństwem, promocji ich umiejętności, zdolności, talentów, szansą na przeciwdziałanie stereotypom.
  2. Fotografia, dzięki zajęciom uczestnicy rozwijają swoje umiejętności w zakresie obsługi aparatów cyfrowych, kształtują spostrzegawczość i umiejętność koncentracji uwagi, a także rozwijają wrażliwość na otaczającą rzeczywistość. Uczestnicy mają do dyspozycji aparaty cyfrowe z wymienną optyką, obiektywy, statywy, namiot bezcieniowy.
  3. Muzyka z rytmiką, celem zajęć jest uspokojenie i rozluźnienie, dostarczenie pozytywnych przeżyć, poprawienie nastroju, przełamanie nieśmiałości. Co roku uczestnicy biorą udział w Letnim Festiwalu Piosenki.
  4. Gazetka „Nasz Świat” Od 1998 w ŚDS wydawana jest gazetka „Nasz Świat” współredagowana przez uczestników, przedstawiająca  najważniejsze wydarzenia z życia Domu.

Licznik odwiedzin

214761
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
43
65
489
1914
214761

2018-07-20 04:40:10

Kto jest online

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!