Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

  1. Trening umiejętności interpersonalnych ma na celu nauczenie i doskonalenie poszczególnych umiejętności, takich jak: nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z ludźmi, empatia, słuchanie ze zrozumieniem, postawa asertywna,  radzenie sobie ze stresem i napięciami w różnych sytuacjach społecznych, umiejętność rozwiązywania konfliktów.
  2. Spotkania społeczności, podczas których uczestnicy dzielą się ze sobą doświadczeniami, omawiają sprawy bieżące, a także decydują o sposobie spędzania czasu. Wszystkich uczestników reprezentuje 2-osobowy samorząd.
  3. Rysunek, którego celem jest uświadomienie i odreagowanie napięć i emocji, ukazanie różnych sytuacji i konfliktów osobistych. Prace wykonywane są przy użyciu kredek lub farb na temat podany przez osobę prowadzącą, a następnie omawiane w grupie.

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

353903
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
198
441
2168
8670
353903

2020-05-29 22:49:53

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!