Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku

Jeśli czujesz się samotny, niezrozumiany, przeżywasz kryzys psychiczny, nie wierzysz we własne siły i możliwości, masz trudności w adaptacji we własnym środowisku. Nie czekaj - przyjdź!

Trening organizacji czasu wolnego kształtuje aktywne formy wypoczynku takie jak: turystyka, rekreacja, udział w imprezach kulturalnych, spotkania okolicznościowe, wyjścia do kina, muzeum. W okresie letnim uczestniczymy w wycieczkach krajoznawczych. Ich celem jest poznanie historii i kultury różnych miejsc i zabytków oraz kontakt z naturą. Uczestnicy mogą także rozwijać swoje zainteresowania lekturą czasopism i książek, wybranymi audycjami radiowymi i telewizyjnymi, grami planszowymi, korzystać z komputerów.

Filmoterapia, celem zajęć jest dążenie do estetycznego wychowania poprzez kontakt ze słowem i obrazem. Oglądanie filmów angażuje wiele zmysłów, rozwija wyobraźnię, dostarcza określonych emocji związanych z  przeżywaniem sztuki filmowej, nastroju relaksacji, wzorców postaw i zachowań, skłania do refleksji, pozwala inaczej spojrzeć na problem i aktywizuje do dalszej samodzielnej pracy na rzecz samego siebie i innych. Uczestnicy mają do dyspozycji projektor, zestaw kina domowego.

Wyszukaj

Informacja

Na podstawie art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Inspekto­­­rem Ochrony Danych Oso­bo­wych w Środowiskowym Domu Samopomocy jest Pan Sebastian Nabrzeski, email: iodo.nisko@gmail.com

Kto jest online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

385604
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
268
420
2153
2638
385604

2020-08-07 15:10:41

Dane adresowe

37-400 Nisko
ul. Fryderyka Chopina 31
woj. podkarpackie

Dane kontaktowe

Telefon: 15 815 19 24,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil działalności

Środowiskowy Dom Samopomocy służy wsparciem, uczy samodzielności, umożliwia integrację społeczną oraz pobudza do aktywizacji zawodowej.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności witryny!