Grupa osób pozująca do zdjęcia podczas zawodów

"Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach... zacznij robić przysiady"laughing
Dnia 30 sierpnia nasza ekipa sportowa wzięła udział w X Przełaju Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego – Marszu Nordic Walking o „Puchar Kierownika z okazji 25 lecia ŚDS w Kolbuszowej”.

Zawody odbyły się w otoczeniu pięknej przyrody, na terenie Ścieżki Edukacyjno Przyrodniczej „Białkówka” w Nowej Wsi. Pomimo, że impreza miała charakter rekreacyjny, promująca zdrowy i aktywny styl życia, nie zabrakło też sportowej rywalizacji. Serdecznie dziękujemy organizatorom czyli ŚDS w Kolbuszowej za zaproszenie. Gratulujemy panu Januszowi za zajęcie drugiego miejsca na dystansie 2 km. Wszystkim bijemy brawa za zaangażowanie, wytrwałość, dobrą kondycję i hart ducha. Jesteście zwycięzcami!  TAK TRZYMAĆ!
I jeszcze jeden cytat na koniec:
„Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód…”
- "Marcin Luther King".